Restaurantımız 1994 yılından bu yana köprülü kanyonda değişik grup ve sektörlere hizmet vermektedir. Mekanımız 500 kişilik yeşillikler içerisinde açık alanı, 150 kişilik kapalı salonu ve terası ile bölgenin en gözde mekanıdır. Yaz sezonunda köprülü kanyon ırmağının serin suyunun kenarında bulunan işletmemizin sunmuş olduğu olanaklar arasında dubalar üzerinde kendinizi mavinin ortasında hoş sohbetler edecek, lezzetli yemeklerimizin tadına bakma fırsatını yakalacaksınız. Daha önce hiç salamura yaprağında sarılmış ızgara alabalık yediniz mi? İşte biz ekip olarak bu yemyeşil söğüt, servi ve çınar ağaçlarının gölgesinde, doğanın bize sunmuş olduğu bu tabiat güzelliğini sizinle paylaşarak doğal lezzetleri beğeninize sunuyoruz..
      Restaurantımızda bulunan ızgara çeşitlerimiz arasında canlı ALABALIK bulunmakta, ayrıca havuzlarımızdan istediğiniz balığı kendiniz de tutabilir ve seçebilirsiniz. Hizmetimiz sadece balıkla sınırla kalmayıp kelebek (Tavuk), tavuk şiş, kanat, pirzola, kuzu şiş, vb ızgara çeşitleri mevsimlik yeşil salatalar, patates salata, közde patlıcan salata, patates cipsi gibi birçok meze çeşitleri, çorba çeşitleri ve günlük taze sebze yemekleri ve grup isteğine bağlı yemekler sunmaktadır.

      İsteğe bağlı olarak grup ve ailelere yöreye ait çeşitli köy yemekleri, köy kahvaltıları, kuzu çevirme yapılmaktadır. Toplantı, iş ve özel gün yemekleri de hizmetlerimiz arasındadır. Yemekten sonra kömür ateşi ile semaverde, çay çeşitlerini açık büfe olarak sunulmaktadır.